Personalo vadovas (-ė)

Darbo vieta: Vilnius

UAB „SKOGRAN“ – viena didžiausių miškininkystės paslaugas teikiančių kompanijų Lietuvoje, kuri savo veiklą pradėjo 2005 metais Švedijos miškuose. Šiuo metu UAB "SKOGRAN" sėkmingai dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Vokietijoje bei Lietuvoje.

UAB „SKOGRAN“ - suteikia galimybę įgyvendinti idėjas, tobulėti, augti kartu bei jaustis svarbiu komandos nariu.
Vertės pasiūlymas Jums
Mes žinome, kad kompanijos sėkmės prielaida, priežastis ir būtina sąlyga- profesionali beveik 400 bendraminčių komanda, todėl kviečiame kartu su mumis kurti istoriją apie gamtos išsaugojimą. Turėsite puikias galimybes realizuoti savo idėjas ir gebėjimus išskirtiniame kolektyve. Naudositės patogaus biuro privalumais ir prisidėsite prie savo įgūdžių lavinimo seminaruose, konferencijose, mokymuose. Žadame visokeriopą palaikymą, pagarbą Jūsų asmenybei ir sąžiningą įvertinimą. Siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės
Šiame darbe būsite atsakingas (-a) už personalo valdymo strategijos įgyvendinimą, dalyvausite formuojant ir įgyvendinant personalo plėtros, darbuotojų saugos ir sveikatos politiką, prisidėsite prie darbdavio įvaizdžio formavimo ir organizacinės struktūros tobulinimo bei komandos ugdymo. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai
Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą žmogiškųjų išteklių, psichologijos, komunikacijos ar teisės srityse, turite personalo vadovo darbo patirties (daugiau, nei 3 metus), išmanote darbuotojų vertinimo, motyvavimo ir kitus personalo valdymo procesus, esate atsakingas ir rezultato siekiantis žmogus, gebate inicijuoti pokyčius ir suburti komandą vieningam tikslui, puikiai kalbate anglų ir rusų kalbomis. Jūsų darbo teisės išmanymą ir pritaikymą kitose šalyse (Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Austrijoje) bei patirtį įdarbinant arba siunčiant darbuotojus dirbti kitose šalyse laikytume rimtais privalumais ir deryboms dėl darbo pakviestume greičiau.

Nedelskite – siųskite savo CV dabar. Susipažinkime!
Atlyginimas 2000-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių 
Gyvenimo aprašymą su nuoroda „Personalo vadovė (-as)“ siųskite el. paštu karjera@skogran.com .
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos rasite www.skogran.com .
Teirautis dėl darbo
Skambinkite darbo laiku 8-5-270-0029 arba rašykite el. paštu karjera@skogran.com